Realizētas projekta “Amatu prasmes tūrisma telpā” teorētiskās apmācības Dobelē

23 augusts 2021 Projekti
Iepriekšējā

No š.g. 3. līdz 6.augustam, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā tika organizētas projekta “Amatu prasmes tūrisma telpā” teorētiskās apmācības divām grupām. Pirmajai grupai apmācībās notika 3. un 4. augustā, bet otrajai 5. un 6. augustā. Katrā no grupām piedalījās 20 jaunie uzņēmēji, amatnieki, pašnodarbinātie un citi interesenti no Latvijas (Dobeles, Balvu un Preiļu pašvaldībām).

Teorētiskās apmācības vietējiem amatniekiem tika organizētas par šādām tēmām:

 • Tūrisma produktu veidošanas pamatprincipi un pakalpojumu vieta tūrisma piedāvājumā (tūrisma tendences);
 • Brendings (Jēdzieni: zīmols, identitāte, mērķi – kam un kad identitāte vajadzīga un kā tas darbojas, zīmola būtība, personība un vizuālā identitāte);
 • Digitālie risinājumi (Digitālā mārketinga kanāli, pircēja ceļš digitālajā vidē, mērķu izvirzīšana un analīze katrā no pircēja ceļa posmiem, vizuālo materiālu izveide, apmaksāta reklāma digitālajos kanālos).

PROJEKTA MĒRĶIS ir veicināt tradicionālo amatniecības prasmju ilgtspējīgu izmantošanu, saglabājot un sekmējot tās kā Latvijas – Lietuvas pārrobežu teritorijas kultūrvēsturiskā mantojuma kopīgu iezīmi un kopīgu tūrisma produktu, kas varētu piesaistīt tūristu interesi.

Pasākumi tiek organizēti projekta “Amatu prasmes tūrisma telpā” ietvaros (Nr.LLI-539). Projekts tiek realizēts ar INTERREG V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam atbalstu. Projekta ieviešanas laiks no 2020.gada 1.jūlija līdz 2022.gada 30.jūnijam. Kopējais projekta budžets ir EUR 816 946,72, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums – EUR 694 404,70. Eiropas Savienības oficiālā tīmekļa vietne – www.europa.eu, Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas mājas lapa – www.latlit.eu.

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Tev varētu arī interesēt

Mājražotāj, amatniek PIESAKIES bezmaksas apmācībām "Amatu prasmes tūrisma telpā"

 • 9 jūlijs 2021
 • Piesakies apmācībām
Ja tu esi mājražotājs, amatnieks vai kāds, kurš vēlās attīstīt un uzzināt vairāk par tūrismu, komunikāciju un mārketingu, piesakies uz projekta "Amatu prasmes tūrisma telpā" /Tour de Crafts, LLI-539/ BEZMAKSAS apmācībām!
Lasīt vairāk

LĪGO, LĪGO!

 • 19 jūnijs 2021
 • PIUAC raksta
"Īsa, īsa Jāņu nakts, Par visām naksniņām, Vienā malā saule gāja, Otrā saule uzlīgoja." Jāņos sajust kopā būšanas prieku un uz mirkli ļauties gada īsākās nakts noslēpumainībai, lai smeltos spēku un svētību savai ģimenei!
Lasīt vairāk

VIETĒJAIS AMATNIEK - TEV IR IESPĒJA “PALĪDZĒT RADĪT UN DARĪT KOPĀ”!

 • 26 maijs 2021
 • Projekti
2020.gada beigās praktizējošu psihologu-ekspertu grupa no Latvijas un Lietuvas izstrādāja metodikas rokasgrāmatu “MOTIVĒTI RADĪT” amatniekiem-mentoriem, kas turpmāk būs labs ceļvedis ne tikai amatniekiem, bet jebkuram interesentam.
Lasīt vairāk

PIESAKIES Dobeles tūrisma GIDU APMĀCĪBĀM un saņem atļauju vadīt ekskursijas!

 • 28 aprīlis 2021
 • Piesakies apmācībām
Apmācību kursa mērķis ir sagatavot tūrisma gidus ekskursiju vadīšanai Dobeles pilsētā, sniedzot teorētiskas un praktiskas zināšanas par Dobeli, tās vēsturi, tūrisma objektiem un apskates vietām.
Lasīt vairāk

Seko Dobeles PIUAC LTRK iespēju festivālā "UZŅĒMĒJU DIENAS Zemgalē 2021"

 • 21 aprīlis 2021
 • PIUAC raksta
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies
Lasīt vairāk