Mājražotāj, amatniek PIESAKIES bezmaksas apmācībām “Amatu prasmes tūrisma telpā”

9 jūlijs 2021 Piesakies apmācībām
Iepriekšējā

Ja tu esi mājražotājs, amatnieks vai kāds, kurš vēlās attīstīt un uzzināt vairāk par tūrismu, komunikāciju un mārketingu, piesakies uz projekta “Amatu prasmes tūrisma telpā” /Tour de Crafts, LLI-539/ BEZMAKSAS apmācībām!

Apmācības norisināsies divas dienas zinošu un profesionālu lektoru pavadībā:

 1. Eriks Lingeberzins – SIA Balticvision Riga izpilddirektors, SIA Biznesa augstskola “Turība” asociētais profesors, Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācija valdes loceklis;
 2. Gundega Kalendra – Radošā aģentūra “Raugs” (radošā direktore un vadītāja), lektore Latvijas Tālmācības profesionālajā centrā (Multimediju dizaina programmā), lektore dizaina priekšmetos, vada seminārus par dizaina tēmām, konsultantē mācību programmu sastādīšanu grafikas dizaina jomā;
 3. Inga Priedīte – KARLO CONVERSION SIA mārketinga vadītāja, BALTIJAS DATORU AKADĒMIJA digitālā mārketinga kursu pasniedzēja.

Pieteikšanās anketa: https://forms.gle/sQEYsKpZDvK1aZuw5

Vairāk informācijas zvanot Dobeles PIUAC pa tālr.63781740 vai rakstot e-pastu – piuac@dobele.lv.

Pieteikšanās uz mācībām notiek līdz 26.07.2021, pēc tam sazināsimies ar katru individuāli par detaļām.

Tev varētu arī interesēt

LĪGO, LĪGO!

 • 19 jūnijs 2021
 • PIUAC raksta
"Īsa, īsa Jāņu nakts, Par visām naksniņām, Vienā malā saule gāja, Otrā saule uzlīgoja." Jāņos sajust kopā būšanas prieku un uz mirkli ļauties gada īsākās nakts noslēpumainībai, lai smeltos spēku un svētību savai ģimenei!
Lasīt vairāk

VIETĒJAIS AMATNIEK - TEV IR IESPĒJA “PALĪDZĒT RADĪT UN DARĪT KOPĀ”!

 • 26 maijs 2021
 • Projekti
2020.gada beigās praktizējošu psihologu-ekspertu grupa no Latvijas un Lietuvas izstrādāja metodikas rokasgrāmatu “MOTIVĒTI RADĪT” amatniekiem-mentoriem, kas turpmāk būs labs ceļvedis ne tikai amatniekiem, bet jebkuram interesentam.
Lasīt vairāk

PIESAKIES Dobeles tūrisma GIDU APMĀCĪBĀM un saņem atļauju vadīt ekskursijas!

 • 28 aprīlis 2021
 • Piesakies apmācībām
Apmācību kursa mērķis ir sagatavot tūrisma gidus ekskursiju vadīšanai Dobeles pilsētā, sniedzot teorētiskas un praktiskas zināšanas par Dobeli, tās vēsturi, tūrisma objektiem un apskates vietām.
Lasīt vairāk

Seko Dobeles PIUAC LTRK iespēju festivālā "UZŅĒMĒJU DIENAS Zemgalē 2021"

 • 21 aprīlis 2021
 • PIUAC raksta
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu aicina apmeklēt LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas virtuālā formātā norisināsies
Lasīt vairāk

Priecīgas LIELDIENAS!

 • 1 aprīlis 2021
 • PIUAC raksta
Lieldienu rītā redzētie sapņi piepildās! Sapņosim lielus sapņus un skatīsimies kā tie piepildās!
Lasīt vairāk