VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā “SUDRABA UZŅĒMĒJI”

5 decembris 2023 Informatīvi raksti
Iepriekšējā Nākamā

VAI JUMS IR 60+ UN VĒLATIES IZPĒTĪT JAUNAS IESPĒJAS KOPĀ AR SENIORIEM NO SOMIJAS UN ZVIEDRIJAS?

Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu? STARPTAUTISKĀ PROGRAMMA “SUDRABA UZŅĒMĒJI” PAVĒRS ŠĀDAS IESPĒJAS.

Kļūstiet par daļu no programmas “Sudraba uzņēmēji”, radiet un modelējiet savu uzņēmējdarbības ideju individuāli vai komandā, daloties ar savu pieredzi un idejām, un saņemiet mūsu projekta ekspertu atbalstu un konsultācijas. Šī ir iespēja izpētīt savu ideju bez riska un saistībām to obligāti realizēt. Apmeklējot mazos uzņēmumus Latvijā, Zviedrijā un Somijā, jūs gūsiet atziņas no citiem Centrālbaltijas reģiona uzņēmējiem.

Projektu līdzfinansē Centrālā Baltijas jūras reģiona programma un tā dalībniekiem ir bez maksas!

Programmas aktivitāšu plāns:

 • 2024. g. martā – aprīlī, Rīgā – 3 dienu seminārs “No idejas līdz savai uzņēmējdarbībai”, konsultācijas un vizītes pie Latvijas mazajiem uzņēmējiem. (Piedalās programmas dalībnieki no Latvijas).
 • 2024.g. maijā, Rīgā – kopīgs trīs dienu seminārs Latvijas, Zviedrijas un Somijas “Sudraba Uzņēmēji” programmas dalībniekiem un vizītes pie Latvijas mazajiem uzņēmējiem vai pašnodarbinātajiem.
 • 2024. gada rudenī/ ziemā katram programmas dalībniekam no Latvijas iespēja piedalīties 3 dienu seminārā un vizītēs pie maziem uzņēmējiem Zviedrijā vai Somijā, saņemt individuālas konsultācijas no Zviedrijas un Somijas uzņēmējdarbības ekspertiem.

Programmas gaitā katrs programmas dalībnieks būs izstrādājis savu (vai kopīgu ar citiem programmas dalībniekiem) uzņēmējdarbības uzsākšanas plānu.

Pieteikšanās mācībām līdz 10. februārim. Pieteikšanās anketa pieejama ŠEIT. Pēc pieteikuma anketas saņemšanas ar katru kandidātu sazināsimies. VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.

Papildu informācija: sarmite.pilate@laea.lv; +371 26178703.

Tev varētu arī interesēt

Dobeles PIUAC FEBRUĀRA un MARTA piedāvājums

 • 2 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Iepazīsties ar jauno Dobeles PIUAC februāra un marta mēnešu piedāvājumu un izmanto iespēju - apgūsti jaunas prasmes vai attīsti esošās!
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

Par SMEPRO 2 aktivitātēm

 • 14 decembris 2023
 • PIUAC raksta
13.12.2023. ar apmācību semināru “TikTok iespējas Tavam biznesam” Dobeles PIUAC ir izskanējis pēdējais pasākums no projektā “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/LVIII-068; SMEPRO 2/ plānotajām aktivitātēm.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 5 decembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC” /2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

 • 10 novembris 2023
 • Informatīvi raksti
15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”.
Lasīt vairāk