LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

10 novembris 2023 Informatīvi raksti
Iepriekšējā Nākamā

15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”, kurā uzņēmēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savas uzņēmējdarbības sākumā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju.

Uzņēmējdarbības sākums var būt izaicinošs, bet tas nenozīmē, ka tas nevar būt aizraujošs, par spīti kļūdām. Neveiksmju stāsti ir tie, ar kuriem nelepojamies, taču tie noteikti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda kādam citam jaunajam uzņēmējam. Pieredzes apmaiņa uzņēmējdarbībā ir ļoti būtiska, lai mēs nepieļautu vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz uzņēmējdarbības sākumu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un dalīties arī savā pieredzē. Aicinām pievienoties, iedvesmoties un gūt pieredzi no citu uzņēmēju stāstiem.

Diskusijā piedalīsies uzņēmēji no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora – Reinis Nikuļcevs, SIA Rocketgrip dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka kā skolēnu mācību uzņēmums, Matīss Saulītis, SIA SO/SO films audiovizuālo mediju studijas vadītājs un režisors, un Reinis Artimovičs, SIA Mītavas čiekurs dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka savā virtuvē un šobrīd jau produkciju iespējams atrast Michelin restorānos.

Pasākums notiks 15. novembrī plkst. 15.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, Bauskā.

Pasākumam var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot pieteikšanās saiti  https://business.gov.lv/pasakums/uznemeju-iedvesmas-pasakums-lust-vai-plist-bauska

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Tev varētu arī interesēt

Izmanto iespēju mācīties latviešu valodu ar projektu (ES) finansējumu

 • 27 maijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Aicinām izmantot iespēju!
Lasīt vairāk

“Digitālā nedēļa 2024” aizvadīta mākslīgā intelekta noskaņā

 • 23 maijs 2024
 • Informatīvi raksti
Ar teju 300 pasākumiem visā Latvijā pagājušajā nedēļā no 13. līdz 18. maijam aizvadīta izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2024”.
Lasīt vairāk

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

 • 19 marts 2024
 • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

 • 12 marts 2024
 • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!
Lasīt vairāk

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk