LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

10 novembris 2023 Informatīvi raksti
Iepriekšējā Nākamā

15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”, kurā uzņēmēji no dažādām nozarēm diskusiju formātā atklās izaicinājumus un neveiksmes, ar kurām tie saskārušies savas uzņēmējdarbības sākumā. Pasākums ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju.

Uzņēmējdarbības sākums var būt izaicinošs, bet tas nenozīmē, ka tas nevar būt aizraujošs, par spīti kļūdām. Neveiksmju stāsti ir tie, ar kuriem nelepojamies, taču tie noteikti spēj būt iedvesma vai laba mācībstunda kādam citam jaunajam uzņēmējam. Pieredzes apmaiņa uzņēmējdarbībā ir ļoti būtiska, lai mēs nepieļautu vienas un tās pašas kļūdas atkal un atkal. Šajā reizē uzsvars tiks likts uz uzņēmējdarbības sākumu. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un dalīties arī savā pieredzē. Aicinām pievienoties, iedvesmoties un gūt pieredzi no citu uzņēmēju stāstiem.

Diskusijā piedalīsies uzņēmēji no LIAA Jelgavas biznesa inkubatora – Reinis Nikuļcevs, SIA Rocketgrip dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka kā skolēnu mācību uzņēmums, Matīss Saulītis, SIA SO/SO films audiovizuālo mediju studijas vadītājs un režisors, un Reinis Artimovičs, SIA Mītavas čiekurs dibinātājs, kas uzņēmējdarbību uzsāka savā virtuvē un šobrīd jau produkciju iespējams atrast Michelin restorānos.

Pasākums notiks 15. novembrī plkst. 15.00 LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, Bauskā.

Pasākumam var reģistrēties ikviens interesents, izmantojot pieteikšanās saiti  https://business.gov.lv/pasakums/uznemeju-iedvesmas-pasakums-lust-vai-plist-bauska

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA Biznesa inkubatorus finansē ERAF projekts “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Tev varētu arī interesēt

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

  • 5 decembris 2023
  • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2.
Lasīt vairāk

VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā "SUDRABA UZŅĒMĒJI"

  • 5 decembris 2023
  • Informatīvi raksti
Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?
Lasīt vairāk

"EIT Food" un nozares uzņēmumi izaicina radīt inovācijas ilgtspējīgai lauksaimniecības un pārtikas nozares nākotnei

  • 31 oktobris 2023
  • Informatīvi raksti
Līdz 4. novembrim aicina pieteikties dalībai "EIT Food Challenge Lab 2023" un izstrādāt novatoriskus risinājumus nozīmīgiem lauksaimniecības un pārtikas nozares izaicinājumiem.
Lasīt vairāk

Ražīgais septembris Dobeles PIUAC

  • 16 oktobris 2023
  • PIUAC raksta
Augustā un septembrī Dobeles PIUAC organizēja aptaujas par mācību vajadzībām.
Lasīt vairāk

LAD informatīvais seminārs par atbalstu krusas un vētras cietušajām ēkām

  • 8 septembris 2023
  • Informatīvi raksti
Š.g. 7. septembrī Dobeles kultūras namā notika tikšanās ar LAD speciālistiem uz kuru pulcējās novada lauksaimnieki, kuru ražošanas ēkas un būves ir cietušas 7. augusta vētrā.
Lasīt vairāk