Amatnieku un mazo uzņēmēju divu dienu pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemi

25 augusts 2023 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Lai veicinātu Dobeles novada uzņēmēju un amatnieku konkurētspēju un iedvesmotos jaunām idejām, 16. un 17. augustā amatnieki un mazie uzņēmēji devās divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi.

Brauciena laikā tika apmeklēts Ziemeļu dabas medicīnas muzejs, kurā gide Inese Ločmele Jansone stāstīja par reģionā pieejamajiem ārstniecības augiem un to pielietojumu, SIA “Labas saknes garšrade”, Daina Eglīte – Antona, dalījās ar pieredzi, kā ir būt mājražotājai, savukārt Rūjienas amatnieku biedrības “Rūzele” vadītāja Guna Ķibere dalījās ar pieredzi un zināšanām, kā nevalstiskās organizācijas sadarbojas ar novada pašvaldību. Tika apmeklēts arī mājražotāju un amatnieku veikaliņš, lai izzinātu tā darbību. Rūjienas izstāžu zālē Līga Siliņa stāstīja, kā mazai Latvijas pilsētai Rūjienai ir izdevies nodibināt kontaktus ar Japānu. Ķoņu dzirnavu saimniece Mirdza Čākure ne tikai izguldīja un pabaroja pieredzes apmaiņas brauciena dalībniekus, bet arī iepazīstināja ar citiem uzņēmuma piedāvājumiem.

Brauciena izskaņā tika apmeklēti SIA “Rūjienas saldējums”, maiznīca “Lielezers” un Dzīvā sudraba muzejs, kuros īpašnieki dalījās pieredzē gan par mārketinga aktivitātēm, gan jaunu produktu radīšanā.

Visi brauciena dalībnieki atgriezās iedvesmoti, ideju bagāti un gatavi darboties, lai popularizētu savu produktu un iesaistītos dažādās sabiedriskās aktivitātēs.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Projekts LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/SMEPRO 2

Tev varētu arī interesēt

Aicinām uzņēmējus aizpildīt aptauju!

  • 20 septembris 2023
  • PIUAC raksta
Dobeles novada uzņēmēju vajadzību izpētes aptauja
Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties Ābolu kūku konkursam!

  • 15 septembris 2023
  • PIUAC raksta
7. oktobrī, Dārzkopības institūta Ābolu svētku ietvaros, aicinām pieteikties ābolu kūku konkursam, kura laikā, noteiksim labāko kūku – Ābolu karalieni.
Lasīt vairāk

LAD informatīvais seminārs par atbalstu krusas un vētras cietušajām ēkām

  • 8 septembris 2023
  • Informatīvi raksti
Š.g. 7. septembrī Dobeles kultūras namā notika tikšanās ar LAD speciālistiem uz kuru pulcējās novada lauksaimnieki, kuru ražošanas ēkas un būves ir cietušas 7. augusta vētrā.
Lasīt vairāk

Koprades nodarbības “OpenLAIKS”

  • 30 augusts 2023
  • Informatīvi raksti
No 21. – 25. augustam Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā, sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, norisinājās koprades nodarbības “OpenLAIKS”.
Lasīt vairāk

Aptauja uzņēmējiem par vētras nodarītā kaitējuma apmēru

  • 15 augusts 2023
  • PIUAC raksta
Diemžēl jau otro nedēļu Dobeles novadā kopīgiem spēkiem cīnāmies ar 7. augusta dabas postījumu sekām mūsu pagastos.
Lasīt vairāk