Amatnieku un mazo uzņēmēju divu dienu pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemi

25 augusts 2023 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Lai veicinātu Dobeles novada uzņēmēju un amatnieku konkurētspēju un iedvesmotos jaunām idejām, 16. un 17. augustā amatnieki un mazie uzņēmēji devās divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi.

Brauciena laikā tika apmeklēts Ziemeļu dabas medicīnas muzejs, kurā gide Inese Ločmele Jansone stāstīja par reģionā pieejamajiem ārstniecības augiem un to pielietojumu, SIA “Labas saknes garšrade”, Daina Eglīte – Antona, dalījās ar pieredzi, kā ir būt mājražotājai, savukārt Rūjienas amatnieku biedrības “Rūzele” vadītāja Guna Ķibere dalījās ar pieredzi un zināšanām, kā nevalstiskās organizācijas sadarbojas ar novada pašvaldību. Tika apmeklēts arī mājražotāju un amatnieku veikaliņš, lai izzinātu tā darbību. Rūjienas izstāžu zālē Līga Siliņa stāstīja, kā mazai Latvijas pilsētai Rūjienai ir izdevies nodibināt kontaktus ar Japānu. Ķoņu dzirnavu saimniece Mirdza Čākure ne tikai izguldīja un pabaroja pieredzes apmaiņas brauciena dalībniekus, bet arī iepazīstināja ar citiem uzņēmuma piedāvājumiem.

Brauciena izskaņā tika apmeklēti SIA “Rūjienas saldējums”, maiznīca “Lielezers” un Dzīvā sudraba muzejs, kuros īpašnieki dalījās pieredzē gan par mārketinga aktivitātēm, gan jaunu produktu radīšanā.

Visi brauciena dalībnieki atgriezās iedvesmoti, ideju bagāti un gatavi darboties, lai popularizētu savu produktu un iesaistītos dažādās sabiedriskās aktivitātēs.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Projekts LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/SMEPRO 2

Tev varētu arī interesēt

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

Par SMEPRO 2 aktivitātēm

 • 14 decembris 2023
 • PIUAC raksta
13.12.2023. ar apmācību semināru “TikTok iespējas Tavam biznesam” Dobeles PIUAC ir izskanējis pēdējais pasākums no projektā “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/LVIII-068; SMEPRO 2/ plānotajām aktivitātēm.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 5 decembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC” /2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā "SUDRABA UZŅĒMĒJI"

 • 5 decembris 2023
 • Informatīvi raksti
Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?
Lasīt vairāk

LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

 • 10 novembris 2023
 • Informatīvi raksti
15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”.
Lasīt vairāk