Dobeles PIUAC īsteno Erasmus+ projektu

21 novembris 2017 Projekti
Iepriekšējā Nākamā

Profesionālai izglītībai ir izšķiroša nozīme Eiropas ekonomikā gan darbaspēka nodarbinātības veicināšanā, gan to nozaru attīstībai, kuras ir ekonomikas sistēmas pamatā. Lai pilnībā īstenotu un attīstītu kvalitatīvu profesionālo izglītību, apmācību procesam jābūt ciešā sasaistē ar uzņēmējdarbības vidi, nosakot kopīgus mērķus un instrumentus šo mērķu sasniegšanai.

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, sadarbībā ar biedrību “Dobeles Mācību Centrs” un partneriem no četrām Eiropas Savienības dalībvalstīm, Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības (Key Action 2) “Sadarbība inovācijas veicināšanai un labas prakses apmaiņa” ietvarā, realizē projektu “Uzņēmēju atbalsts profesionālo skolu audzēkņiem: inovatīva datu apmaiņas platforma uzņēmējiem un audzēkņiem” (VET to Business: an innovative business platform for VET; VET2B, līguma Nr. 2017-1-LV01-KA202-035482).

Projekta īstenošanas laiks ir 2 gadi (2017.gada 1.septembris – 2019.gada 31.augusts). Projektu koordinē Dobeles mācību centrs. Projektā piedalās pieci partneri – Viesoji istaga Panevezio darbo rinkos mokymo centrs (Lietuva), ENGIM Piemonte (Itālija), Bluebook s.r.l. (Itālija), ASOCIACAO UNIVERSIDADE EMPRESA PARA DESENVOLVMENTO TECHNIHO (Portugāle), INNEO – Studio Tworczego Rozwoju (Polija).

Lai sekmētu kvalitatīvu projekta īstenošanu un stiprinātu projekta spēju sasniegt stratēģiskos mērķus, projektā iesaistīti trīs asociētie partneri – ASCO Canavese (Itālija), University of Minho (UM) (Portugāle) un Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (Latvija).

Projekta ideja ir veicināt profesionālās izglītības iestāžu izstrādāto pakalpojumu un produktu pieejamību plašākai auditorijai, jo īpaši – mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, tādējādi sniedzot pieredzi un nodrošinot maziem un vidējiem uzņēmumiem pakalpojumu un produktu kopumu par konkurētspējīgām cenām.

Projekta mērķa grupas ir profesionālo izglītības iestāžu vadība, pedagogi, audzēkņi, publiskā un privātā sektora iestāžu, uzņēmumu vadītāji un speciālisti.

Galvenais projekta rezultāts ir izveidot inovatīvu interneta platformu, kurā profesionālo izglītības iestāžu pedagogi un audzēkņi varēs piedāvāt pakalpojumus publiskā un privātā sektora iestādēm un uzņēmumiem.

Tev varētu arī interesēt

Dobeles PIUAC APRĪĻA un MAIJA piedāvājums

 • 2 aprīlis 2024
 • Piesakies apmācībām
Iepazīsties ar jauno Dobeles PIUAC aprīļa un maija piedāvājumu un izmanto iespēju – apgūsti jaunas prasmes vai attīsti esošās!
Lasīt vairāk

Digitālā nedēļa 2024

 • 27 marts 2024
 • Informatīvi raksti
Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta ALL Digital Weeks 2024 (#ADWeeks2024) ietvaros un šogad Latvijā notiks jau 15. reizi!
Lasīt vairāk

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

 • 19 marts 2024
 • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

 • 12 marts 2024
 • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!
Lasīt vairāk

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk