Dobeles PIUAC aicina darbā UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA SPECIĀLISTU

28 februāris 2023 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs (reģ. Nr. 90000044625, juridiskā adrese: Brīvības iela 7, Dobele, Dobeles novads, LV-3701) izsludina pretendentu pieteikšanos uz vakanto UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA SPECIĀLISTA amatu uz nenoteiktu laiku, slodze: pilna laika (profesijas kods 3339 20).

Galvenie amata pienākumi:

  • apkopot, uzturēt un analizēt statistikas datus par uzņēmējdarbības vidi Dobeles novadā;
  • veidot, aktualizēt un uzturēt informāciju Dobeles novada pašvaldības mājaslapas sadaļā “Uzņēmējiem”;
  • veikt uzņēmējdarbības atbalsta rīku Dobeles novada pašvaldībā popularizēšanu/aktualizēšanu medijos, publiskos pasākumos, starptautiskās tikšanās u.c.;
  • uzturēt aktuālu kontaktinformāciju par Dobeles novada uzņēmējiem;
  • informēt mērķauditoriju par aktualitātēm uzņēmējdarbības jomā;
  • veicināt komunikāciju un partnerību starp Dobeles novada pašvaldību un novada uzņēmējiem un valsts un pašvaldības iestādēm, kuras veic uzņēmējdarbības atbalsta funkciju;
  • sniegt atbalstu topošajiem, esošajiem uzņēmējiem un potenciālajiem investoriem par aktuālajiem uzņēmējdarbības jautājumiem;
  • organizēt dažāda veida publiskos pasākumus uzņēmējdarbības vides attīstīšanai un uzņēmēju godināšanai;
  • nodrošināt Dobeles novada pašvaldības Grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā” norises vadību.

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība;
  • teicamas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām, t.sk. prasme strādāt ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte, atbildības sajūta un iniciatīva;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbus;
  • prasme strādāt komandā;
  • teicamas latviešu valodas un labas angļu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu pašvaldības iestādē;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • amata darba vietu Dobeles PIUAC, Brīvības iela 7, Dobelē;
  • atalgojumu līdz 1200.00 EUR (bruto).

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivēts pieteikums, nepārsniedzot vienu A4 lapu;
  • dzīves un iepriekšējās darba un profesionālo gaitu apraksts (CV);
  • izglītības un profesionālās kvalifikācijas apliecinošu dokumentu kopijas;
  • rekomendācijas vai ieteikuma vēstules (vēlamas);
  • citu dokumentu kopijas (apliecību, sertifikātu), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Dokumentus, norādot “Pieteikums vakancei „UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA SPECIĀLISTS” amatam”, līdz 2023. gada 13. martam plkst. 16:00 var iesniegt:

  •  ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu – Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, adrese: Brīvības iela 7, Dobele, Dobeles novads, LV-3701;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) – Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, adrese: Brīvības iela 7, Dobele, Dobeles novads, LV-3701 (darba laikā);
  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus uz e-pasta adresi: piuac@dobele.lv.

Pēc šī termiņa iesniegtie vai iesūtītie pieteikumi netiek vērtēti.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Tev varētu arī interesēt

Dobeles PIUAC APRĪĻA un MAIJA piedāvājums

  • 2 aprīlis 2024
  • Piesakies apmācībām
Iepazīsties ar jauno Dobeles PIUAC aprīļa un maija piedāvājumu un izmanto iespēju – apgūsti jaunas prasmes vai attīsti esošās!
Lasīt vairāk

Digitālā nedēļa 2024

  • 27 marts 2024
  • Informatīvi raksti
Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta ALL Digital Weeks 2024 (#ADWeeks2024) ietvaros un šogad Latvijā notiks jau 15. reizi!

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

  • 19 marts 2024
  • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

  • 12 marts 2024
  • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

  • 29 februāris 2024
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

  • 28 decembris 2023
  • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.