Aprīlī tika rīkotas informatīvas tikšanās ar Dobeles novada uzņēmējiem

3 maijs 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Centrs iniciējis šīs tikšanās reizes, lai kopīgi ar Dobeles novada domes pārstāvjiem, pagastu pārvalžu vadītājiem un SIA LLKC Dobeles konsultāciju biroju informētu uzņēmējus par dažādām aktualitātēm novadā un sniegtu ieskatu dažādu atbalsta pasākumu pieejamībā šogad.

Tērvetes kultūras namā 1. aprīlī tika rīkota informatīva tikšanās ar Dobeles novada Tērvetes apkārtnes uzņēmējiem. Par Dobeles PIUAC aktualitātēm stāstīja Dobeles PIUAC vadītāja Brigita Tivča, uzņēmējdarbības konsultante Monta Mantrova un uzņēmējdarbības speciāliste Dace Laizāne. LLKC Dobeles biroja atbalsta iespējas un jaunumus pavēstīja LLKC Dobeles biroja KB uzņēmējdarbības konsultante Raimonda Ribikauska. Par 2022. gadā plānotajiem darbiem Tērvetes pagastā ziņoja Tērvetes pagasta pārvaldes vadītājs Māris Berlands. Noslēgumā neformālā gaisotnē tika apspriesti dažādi saimnieciski jautājumi.

6. aprīlī Bēnes Tautas namā Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centrs aicināja Auces, Bēnes puses uzņēmējus uz tikšanos, lai iepazīstinātu uzņēmējus ar Dobeles PIUAC darbības mērķiem un tuvākajām aktualitātēm. Līdzīgi kā tikšanās reizē Tērvetē, arī Bēnē uzņēmējiem tika sniegts ieskats iespējās, ko sniedz Dobeles PIUAC, koprades tehnoloģiju telpa Open Lab, zīmols un mārketinga iespējas ar dobeledara.lv, kā arī informācija par atbalstu Ukrainas bēgļiem nodarbinātības jautājumos. Pēc PIUAC prezentācijas uzņēmējiem pastrādāt praktiski grupu darbā aicināja Inuta Smirnova, Dobeles PIUAC Uzņēmējdarbības speciāliste Aucē. Dalībnieki tika aicināti uz lapām sarakstīt ieteikumus, kas Auces, Bēnes pusē vai novadā būtu jādara, kam tas būtu jādara un kāpēc jādara. Aktivitātē veidojās ļoti veiksmīga sadarbība, dzima jaunas idejas un metodes, kas varētu atrisināt dažādus sasāpējušus jautājumus. Šos ieteikumus uzņēmēji prezentēja un kopīgi izdiskutēja ar pārvaldes vadītājiem Gintu Vežuku un Dinu Melderi – ko varētu vai nevarētu (un kāpēc?) ieviest dzīvē. Pārvalžu vadītāji pastāstīja par paveiktajiem un plānotajiem darbiem katrā pagastā. No kopējām diskusijām lielākā problēma izkristalizējās, pamatā kā jau visur, sliktais ceļu stāvoklis – gan valsts, gan pašvaldības pārziņā esošais.

Tikpat darbīgas tikšanās notika 14. aprīlī Penkulē kafejnīcas TELPA telpās un 21. aprīlī Bikstu pagasta pārvaldē. Šajās tikšanās reizēs papildus iepriekšminētajiem lektoriem pievienojās attiecīgo pagastu pārvalžu vadītāji – Penkules pagasta pārvaldes vadītāja Ērika Karro un Bikstu/Zebrenes pagastu pārvalžu vadītāja Irēna Dabra. Par aktualitātēm visā novadā informēja Edgars Laimiņš, Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības un attīstības jomā, rosinot klātesošos gan diskutēt, gan izteikt idejas turpmākai sadarbībai, kā arī dažādu problēmu risinājumam.

Visus interesentus un uzņēmējus, kuri nav paspējuši piedalīties Dobeles PIUAC rīkotajos informatīvajos semināros pagastos, laipni aicināti uz tikšanos 5. maijā plkst.14:00 Dobeles PIUAC telpās Brīvības ielā 7, Dobelē. Informēsim, runāsim, diskutēsim!

Darbīgu un ražas bagātu vasaru novēlot,
Dobeles PIUAC kolektīvs

Tev varētu arī interesēt

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 5 decembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2.
Lasīt vairāk

VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā "SUDRABA UZŅĒMĒJI"

 • 5 decembris 2023
 • Informatīvi raksti
Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?
Lasīt vairāk

LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

 • 10 novembris 2023
 • Informatīvi raksti
15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”.
Lasīt vairāk

"EIT Food" un nozares uzņēmumi izaicina radīt inovācijas ilgtspējīgai lauksaimniecības un pārtikas nozares nākotnei

 • 31 oktobris 2023
 • Informatīvi raksti
Līdz 4. novembrim aicina pieteikties dalībai "EIT Food Challenge Lab 2023" un izstrādāt novatoriskus risinājumus nozīmīgiem lauksaimniecības un pārtikas nozares izaicinājumiem.
Lasīt vairāk

Ražīgais septembris Dobeles PIUAC

 • 16 oktobris 2023
 • PIUAC raksta
Augustā un septembrī Dobeles PIUAC organizēja aptaujas par mācību vajadzībām.
Lasīt vairāk

LAD informatīvais seminārs par atbalstu krusas un vētras cietušajām ēkām

 • 8 septembris 2023
 • Informatīvi raksti
Š.g. 7. septembrī Dobeles kultūras namā notika tikšanās ar LAD speciālistiem uz kuru pulcējās novada lauksaimnieki, kuru ražošanas ēkas un būves ir cietušas 7. augusta vētrā.
Lasīt vairāk