Aprīlī tika rīkotas informatīvas tikšanās ar Dobeles novada uzņēmējiem

3 maijs 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Centrs iniciējis šīs tikšanās reizes, lai kopīgi ar Dobeles novada domes pārstāvjiem, pagastu pārvalžu vadītājiem un SIA LLKC Dobeles konsultāciju biroju informētu uzņēmējus par dažādām aktualitātēm novadā un sniegtu ieskatu dažādu atbalsta pasākumu pieejamībā šogad.

Tērvetes kultūras namā 1. aprīlī tika rīkota informatīva tikšanās ar Dobeles novada Tērvetes apkārtnes uzņēmējiem. Par Dobeles PIUAC aktualitātēm stāstīja Dobeles PIUAC vadītāja Brigita Tivča, uzņēmējdarbības konsultante Monta Mantrova un uzņēmējdarbības speciāliste Dace Laizāne. LLKC Dobeles biroja atbalsta iespējas un jaunumus pavēstīja LLKC Dobeles biroja KB uzņēmējdarbības konsultante Raimonda Ribikauska. Par 2022. gadā plānotajiem darbiem Tērvetes pagastā ziņoja Tērvetes pagasta pārvaldes vadītājs Māris Berlands. Noslēgumā neformālā gaisotnē tika apspriesti dažādi saimnieciski jautājumi.

6. aprīlī Bēnes Tautas namā Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centrs aicināja Auces, Bēnes puses uzņēmējus uz tikšanos, lai iepazīstinātu uzņēmējus ar Dobeles PIUAC darbības mērķiem un tuvākajām aktualitātēm. Līdzīgi kā tikšanās reizē Tērvetē, arī Bēnē uzņēmējiem tika sniegts ieskats iespējās, ko sniedz Dobeles PIUAC, koprades tehnoloģiju telpa Open Lab, zīmols un mārketinga iespējas ar dobeledara.lv, kā arī informācija par atbalstu Ukrainas bēgļiem nodarbinātības jautājumos. Pēc PIUAC prezentācijas uzņēmējiem pastrādāt praktiski grupu darbā aicināja Inuta Smirnova, Dobeles PIUAC Uzņēmējdarbības speciāliste Aucē. Dalībnieki tika aicināti uz lapām sarakstīt ieteikumus, kas Auces, Bēnes pusē vai novadā būtu jādara, kam tas būtu jādara un kāpēc jādara. Aktivitātē veidojās ļoti veiksmīga sadarbība, dzima jaunas idejas un metodes, kas varētu atrisināt dažādus sasāpējušus jautājumus. Šos ieteikumus uzņēmēji prezentēja un kopīgi izdiskutēja ar pārvaldes vadītājiem Gintu Vežuku un Dinu Melderi – ko varētu vai nevarētu (un kāpēc?) ieviest dzīvē. Pārvalžu vadītāji pastāstīja par paveiktajiem un plānotajiem darbiem katrā pagastā. No kopējām diskusijām lielākā problēma izkristalizējās, pamatā kā jau visur, sliktais ceļu stāvoklis – gan valsts, gan pašvaldības pārziņā esošais.

Tikpat darbīgas tikšanās notika 14. aprīlī Penkulē kafejnīcas TELPA telpās un 21. aprīlī Bikstu pagasta pārvaldē. Šajās tikšanās reizēs papildus iepriekšminētajiem lektoriem pievienojās attiecīgo pagastu pārvalžu vadītāji – Penkules pagasta pārvaldes vadītāja Ērika Karro un Bikstu/Zebrenes pagastu pārvalžu vadītāja Irēna Dabra. Par aktualitātēm visā novadā informēja Edgars Laimiņš, Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības un attīstības jomā, rosinot klātesošos gan diskutēt, gan izteikt idejas turpmākai sadarbībai, kā arī dažādu problēmu risinājumam.

Visus interesentus un uzņēmējus, kuri nav paspējuši piedalīties Dobeles PIUAC rīkotajos informatīvajos semināros pagastos, laipni aicināti uz tikšanos 5. maijā plkst.14:00 Dobeles PIUAC telpās Brīvības ielā 7, Dobelē. Informēsim, runāsim, diskutēsim!

Darbīgu un ražas bagātu vasaru novēlot,
Dobeles PIUAC kolektīvs

Tev varētu arī interesēt

Piedāvājam mācīties BEZ maksas par ESF līdzekļiem!

 • 17 jūnijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Šobrīd pieteikšanās uz kuponu saņemšanu NVA ir beigusies, bet, ja kupons ir saņemts, ir iespēja pieteikties pie mums un apgūt angļu valodu!
Lasīt vairāk

Izmanto iespēju mācīties latviešu valodu ar projektu (ES) finansējumu

 • 27 maijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Aicinām izmantot iespēju!
Lasīt vairāk

“Digitālā nedēļa 2024” aizvadīta mākslīgā intelekta noskaņā

 • 23 maijs 2024
 • Informatīvi raksti
Ar teju 300 pasākumiem visā Latvijā pagājušajā nedēļā no 13. līdz 18. maijam aizvadīta izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2024”.
Lasīt vairāk

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

 • 19 marts 2024
 • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

 • 12 marts 2024
 • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!
Lasīt vairāk

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk