Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales Biznesa klubam Dobelē

Iepriekšējā Nākamā
Febr.
21
Febr.
piektdiena
21.02.2020 (piektdiena)
13:00 - 16:30
Dobeles autobusu parks (Uzvaras iela 12A, Dobele)

Zemgales reģiona uzņēmējiem šogad jau otro reizi ir iespēja piedalīties Zemgales Biznesa kluba pasākumā, kas notiks Dobelē. Pasākumu organizē Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar AS Swedbank un Dobeles novada pašvaldību. Biznesa klubs notiks 21. februārī Dobeles autobusu parkā, Uzvaras ielā 12 A, Dobelē.

Zemgales biznesa kluba pirmajā daļā plānotas vairākas prezentācijas, tostarp Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns iepazīstinās ar Dobeles novada aktualitātēm un plānotajiem projektiem. Ar LTRK darbības aktualitātēm iepazīstinās LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Īpaši detalizēti tiks atspoguļoti LTRK izstrādātie pamatprincipi izmaiņām nodokļu sistēmā, un visi klātesošie tiek aicināti aktīvi iesaistīties diskusijā par tēmu “Nodokļu evolūcija – saglabājam labo, labojam kļūdaino”, lai izteiktos ierosinājumus apkopotu tālākai nodokļu politikas instrumentu izstrādei. Diskusijā piedalīsies arī domnīcas CERTUS valdes loceklis un eksperts Juris Grīnvalds. Savukārt ar prezentāciju “Ilgtspēja: transformācijas un iespējas biznesā” uzstāsies AS Swedbank korporatīvo attiecību vadītāja Adriāna Kauliņa.

Pirmās biznesa kluba daļas noslēgumā Dobeles autobusu parka valdes priekšsēdētājs Aldis Rutkis iepazīstinās ar Dobeles autobusu parku.

Vakara daļā ieeja ar ielūgumiem, kur ar stāstu “Pārpratumi komunikācijā un ko ar tiem iesākt?” uzstāsies īpašs viesis RSU psihoterapijas klīnikas ārsts dr. Artūrs Ancāns. Vakara ietvaros ikvienam Biznesa kluba apmeklētājam būs iespēja iepazīties ar koncertzāli ZINTA, kā arī baudīt muzikālu sveicienu, degustācijas un tīklošanās, lai uzņēmēji savstarpēji varētu pārrunāt aktualitātes un veidot kontaktus turpmākas sadarbības veidošanai.

Dalību Zemgales Biznesa klubā iespējams pieteikt, rakstot e-pastu jelgava@chamber.lv I Tel. 28646086 (Baiba). Vietu skaits un ielūgumu skaits vakara pasākumam ierobežots.
PROGRAMMA

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2600 individuāli biedri un aptuveni 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2018.gadā pārsniedza 16,75 miljardus eiro. Kopējais pārstāvēto juridisko biedru skaits ir lielāks par 5700.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācijai:
Paula Rossinska
Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītājas asistente
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija
M. + 371 25303538
Paula.Rossinska@chamber.lv
www.chamber.lv

Tev varētu arī interesēt

Aug.
5
pirmdiena

Izglītības programma pieaugušajiem “KĻŪSTI PAR NAUDAS PRATĒJU”. Vakara grupa

  • 18:00 - 21:00
  • Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7) vai attālināti
Uzzināt vairāk
Aug.
6
otrdiena

Izglītības programma pieaugušajiem “KĻŪSTI PAR NAUDAS PRATĒJU”. Dienas grupa

  • 10:00 - 13:00
  • Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7) vai attālināti
Uzzināt vairāk
Aug.
15
ceturtdiena

Seminārs “MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS SKAISTUMKOPŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI”

  • 10:00 - 15:00
  • Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7)
Uzzināt vairāk