UZŅĒMĒJ, aizpildi testu un NOVĒRTĒ SAVA UZŅĒMUMA DIGITĀLO BRIEDUMU!

3 marts 2020 Informatīvi raksti
Iepriekšējā Nākamā

DARĪSIM GUDRU LATVIJU!

Latvija var sevi dēvēt par interneta infrastruktūras lielvalsti, tomēr mūsu sabiedrības digitālās prasmes joprojām atpaliek no mūsu iespējām tās izmantot. Saskaņā ar visaptverošu pētījumu visās Eiropas Savienības valstīs (DESI 2019 – Digital Economy and Society Index) jo īpaši Latvija atpaliek tieši prasmē izmantot digitālās tehnoloģijas uzņēmējdarbībā. Esam top3 pēdējo valstu vidū e-komercijas risinājumu izmantošanā un starp pēdējām piecām valstīm, kas uzņēmumos ieviesuši dažādus IT risinājumus. Pozitīvā ziņa ir tā, ka esam starp top3 valstīm ar vislielāko attīstības izaugsmi pēdējo piecu gadu laikā. Tātad – ja gribam, tad arī varam!

LIKTA sadarbībā ar kampaņas dalībniekiem: Edisoft, Lursoft, Microsoft Latvia, VISMA, Bregards, Elva Baltic un Fitek uzsāk projektu “Gudrā Latvija”. Tās mērķis palīdzēt Latvijas uzņēmumiem digitālajā transformācijā, sniedzot viegli saprotami un ērtu palīdzību.

Pirmais “Gudrās Latvijas” solis ir Digitālā brieduma tests, ko aicinām, Digitālās Nedēļas 2020 ietvaros, aizpildīt katru Latvijas uzņēmumu, lai pārliecinātos par savu digitālo briedumu, salīdzinātu sevi ar konkurentiem un uzzinātu, kādi IT risinājumi palīdzētu uzņēmumam strādāt efektīvāk, ar mazākiem izdevumiem un ar lielāku peļņu.

Konkurss norit no 2020. gada 28. februāra līdz 16. marta plkst.23:59.
Konkursa noteikumi

Aktīvākā novada noteikšana notiks veicot aprēķinu par laikā no 28. februāra līdz 16. martam saņemtajām atbildēm vietnē www.gudralatvija.lv.

Aktīvākais novads tiks noteikts salīdzinot aktīvo uzņēmumu skaitu novadā un konkursa laikā saņemtās Gudrā Latvija testa atbildes no novada uzņēmējiem.

Aktīvākais novads tiks paziņots Digitālās Nedēļas atklāšanas pasākumā 23. martā.

Tev varētu arī interesēt

TOPOŠĀS MĀMIŅAS, TĒTI un VECVECĀKI, aicinām Jūs apmeklēt BEZMAKSAS nodarbības!

  • 11 septembris 2020
  • Piesakies apmācībām
Novembrī un decembrī organizējam bezmaksas praktiskās apmācības topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecvecākiem TOPOŠO MĀMIŅU SKOLĀ!
Lasīt vairāk

Tiekamies sarunu festivālā LAMPA

  • 26 augusts 2020
  • Projekti
Sarunu festivāls LAMPA ir vieta vērtīgām sarunām, domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai – tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.
Lasīt vairāk

Organizējam apmācību grupu TOPOŠO VECĀKU SKOLA

  • 28 jūlijs 2020
  • Piesakies apmācībām
UZMANĪBU! Lektores slimības dēļ, plānotā 1.nodarbība š.g. 30.jūlijā tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku.
Lasīt vairāk

Organizējam apmācību grupu "HACCP programma - pārtikas apritē iesaistīto uzņēmumu paškontroles sistēmas pamats"

  • 17 jūlijs 2020
  • Piesakies apmācībām
2 dienu seminārs pārtikas apritē iesaistīto uzņēmumu vadītājiem, kvalitātes vadītājiem, mājražotājiem, visiem, kurus interesē un kuriem nepieciešamas zināšanas par paškontroles sistēmas nodrošināšanu uzņēmumā.
Lasīt vairāk

SAULES APMIRDZĒTUS, SKANĪGUS, KOŠUS LĪGO SVĒTKUS!

  • 18 jūnijs 2020
  • PIUAC raksta
Lai saulīte līgojās, Katrā smilgas galiņā, Āboliņš, sārtvaidzītis, Lai zied manā vainagā!
Lasīt vairāk