Dobeles novada pašvaldības konkursa “Dobeles novada Gada uzņēmējs” iedzīvotāju balsojums ir noslēdzies

28 novembris 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Nominācijā “Dobeles novada GADA RAŽOTĀJS” izvirzīti SIA ERTE grupa, AS Dobeles Dzirnavnieks un AS Tērvetes AL.

Starp nominācijas “Dobeles novada GADA LAUKSAIMNIEKS” pretendentiem ierindojas Rutkovska zemnieku saimniecība “Radziņi”, Bikstu pagasta zemnieku saimniecība “KRAUJAS” un “Mārtiņi”, Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecība.

Nomināciju “GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS Dobeles novadā” pārstāv SIA “Mazā Sēta”, SIA “Baltijas Autoserviss” un SIA BS Bicycles, zīmols BARONS VELO.

Starp “Dobeles novada GADA AMATNIEKS/MĀJRAŽOTĀJS”  kandidātiem izvirzījušies Dobeskalnu vīna darītava Vītiņu pagastā, Naja Gaile Auru pagastā un Anna Jurgaite (Ezervanna) Bikstu pagastā.

Nominācijā “Dobeles novada GADA JAUNAIS UZŅĒMĒJS” uz Gada Balvu pretendē SIA FitoDroga, SIA Fenneks, zīmols BergiFood un atpūtas komplekss “Art & wedding resort LOSBERGI”.

Par investīciju piesaisti uzņēmējdarbības attīstībā starp nominantiem “GADA INVESTĪCIJAS Dobeles novadā” ierindojas SIA LATVIA PACKING, SIA “Latroots” un “Ādama muiža” un viesu nams.

Par nominācijas “GADA DARBA DEVĒJS Dobeles novadā” kandidātiem pieteikti SIA Jeld-Wen, AS Baltic Candles un AS Dobeles Dzirnavnieks.

Par “GADA UZŅĒMĒJS SOCIĀLO MĒRĶU VEICINĀŠANĀ Dobeles novadā” kandidātiem nominēti SIA Dare Audeamus, SIA Sociālo inovāciju parks un SIA ĶIRPĒNI.

Katrā nominācijā Gada balvas ieguvējs tiks paziņots svinīgā godināšanas pasākumā š.g. 10. decembrī Dobeles Mūzikas skolas Koncertzālē Zinta.

Dobeles novada uzņēmēju sumināšanā izteikuši vēlmi un piedalīsies SIA LLKC Jelgavas un Dobeles konsultāciju biroji, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera, LAD Zemgales Reģionālā lauksaimniecības pārvalde un ALTUM.

Vērtēšanas komisija iespēju robežās cenšas iepazīt klātienē izvirzītos nominantus. Šobrīd komisija viesojusies pie 4 uzņēmējiem: Rutkovska zemnieku saimniecība “Radziņi”, Bikstu pagasta zemnieku saimniecība “KRAUJAS”, atpūtas komplekss “Art & wedding resort LOSBERGI” un SIA “Mazā Sēta”.

Tev varētu arī interesēt

Aicinām uzņēmējus aizpildīt aptauju!

 • 20 septembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles novada uzņēmēju vajadzību izpētes aptauja
Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties Ābolu kūku konkursam!

 • 15 septembris 2023
 • PIUAC raksta
7. oktobrī, Dārzkopības institūta Ābolu svētku ietvaros, aicinām pieteikties ābolu kūku konkursam, kura laikā, noteiksim labāko kūku – Ābolu karalieni.
Lasīt vairāk

LAD informatīvais seminārs par atbalstu krusas un vētras cietušajām ēkām

 • 8 septembris 2023
 • Informatīvi raksti
Š.g. 7. septembrī Dobeles kultūras namā notika tikšanās ar LAD speciālistiem uz kuru pulcējās novada lauksaimnieki, kuru ražošanas ēkas un būves ir cietušas 7. augusta vētrā.
Lasīt vairāk

Koprades nodarbības “OpenLAIKS”

 • 30 augusts 2023
 • Informatīvi raksti
No 21. – 25. augustam Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrā, sadarbībā ar Izglītības pārvaldi, norisinājās koprades nodarbības “OpenLAIKS”.
Lasīt vairāk

Amatnieku un mazo uzņēmēju divu dienu pieredzes apmaiņas brauciens uz Vidzemi

 • 25 augusts 2023
 • PIUAC raksta
Lai veicinātu Dobeles novada uzņēmēju un amatnieku konkurētspēju un iedvesmotos jaunām idejām, 16. un 17. augustā amatnieki un mazie uzņēmēji devās divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Vidzemi.
Lasīt vairāk

Aptauja uzņēmējiem par vētras nodarītā kaitējuma apmēru

 • 15 augusts 2023
 • PIUAC raksta
Diemžēl jau otro nedēļu Dobeles novadā kopīgiem spēkiem cīnāmies ar 7. augusta dabas postījumu sekām mūsu pagastos.
Lasīt vairāk