Dobeles novada pašvaldības konkursa “Dobeles novada Gada uzņēmējs” iedzīvotāju balsojums ir noslēdzies

28 novembris 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Nominācijā “Dobeles novada GADA RAŽOTĀJS” izvirzīti SIA ERTE grupa, AS Dobeles Dzirnavnieks un AS Tērvetes AL.

Starp nominācijas “Dobeles novada GADA LAUKSAIMNIEKS” pretendentiem ierindojas Rutkovska zemnieku saimniecība “Radziņi”, Bikstu pagasta zemnieku saimniecība “KRAUJAS” un “Mārtiņi”, Jaunbērzes pagasta zemnieku saimniecība.

Nomināciju “GADA PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS Dobeles novadā” pārstāv SIA “Mazā Sēta”, SIA “Baltijas Autoserviss” un SIA BS Bicycles, zīmols BARONS VELO.

Starp “Dobeles novada GADA AMATNIEKS/MĀJRAŽOTĀJS”  kandidātiem izvirzījušies Dobeskalnu vīna darītava Vītiņu pagastā, Naja Gaile Auru pagastā un Anna Jurgaite (Ezervanna) Bikstu pagastā.

Nominācijā “Dobeles novada GADA JAUNAIS UZŅĒMĒJS” uz Gada Balvu pretendē SIA FitoDroga, SIA Fenneks, zīmols BergiFood un atpūtas komplekss “Art & wedding resort LOSBERGI”.

Par investīciju piesaisti uzņēmējdarbības attīstībā starp nominantiem “GADA INVESTĪCIJAS Dobeles novadā” ierindojas SIA LATVIA PACKING, SIA “Latroots” un “Ādama muiža” un viesu nams.

Par nominācijas “GADA DARBA DEVĒJS Dobeles novadā” kandidātiem pieteikti SIA Jeld-Wen, AS Baltic Candles un AS Dobeles Dzirnavnieks.

Par “GADA UZŅĒMĒJS SOCIĀLO MĒRĶU VEICINĀŠANĀ Dobeles novadā” kandidātiem nominēti SIA Dare Audeamus, SIA Sociālo inovāciju parks un SIA ĶIRPĒNI.

Katrā nominācijā Gada balvas ieguvējs tiks paziņots svinīgā godināšanas pasākumā š.g. 10. decembrī Dobeles Mūzikas skolas Koncertzālē Zinta.

Dobeles novada uzņēmēju sumināšanā izteikuši vēlmi un piedalīsies SIA LLKC Jelgavas un Dobeles konsultāciju biroji, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera, LAD Zemgales Reģionālā lauksaimniecības pārvalde un ALTUM.

Vērtēšanas komisija iespēju robežās cenšas iepazīt klātienē izvirzītos nominantus. Šobrīd komisija viesojusies pie 4 uzņēmējiem: Rutkovska zemnieku saimniecība “Radziņi”, Bikstu pagasta zemnieku saimniecība “KRAUJAS”, atpūtas komplekss “Art & wedding resort LOSBERGI” un SIA “Mazā Sēta”.

Tev varētu arī interesēt

Piedāvājam mācīties BEZ maksas par ESF līdzekļiem!

 • 17 jūnijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Šobrīd pieteikšanās uz kuponu saņemšanu NVA ir beigusies, bet, ja kupons ir saņemts, ir iespēja pieteikties pie mums un apgūt angļu valodu!
Lasīt vairāk

Izmanto iespēju mācīties latviešu valodu ar projektu (ES) finansējumu

 • 27 maijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Aicinām izmantot iespēju!
Lasīt vairāk

“Digitālā nedēļa 2024” aizvadīta mākslīgā intelekta noskaņā

 • 23 maijs 2024
 • Informatīvi raksti
Ar teju 300 pasākumiem visā Latvijā pagājušajā nedēļā no 13. līdz 18. maijam aizvadīta izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2024”.
Lasīt vairāk

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

 • 19 marts 2024
 • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

 • 12 marts 2024
 • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!
Lasīt vairāk

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk