Akcijas “Ābolu garšas meklējumi” uzvarētājs

10 oktobris 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Akcijas ietvaros radošie ēdinātāji piedāvāja saviem apmeklētājiem dažādus no sulīgā un gardā augļa – ābola – gatavotus gardumus.

Balsojumam noslēdzoties, Ābolu svētku laikā ar pateicības rakstiem PALDIES par iesaisti akcijā tika teikts visiem akcijā iesaistītajiem. Visvairāk balsu par savu piedāvājumu akcijas laikā ieguva kafejnīca “Miltiņkrogs” Bērzes pagasta Miltiņos. Kafejnīca “Miltiņkrogs” ir jau ieguvusi atpazīstamību tuvākā un tālākā apkārtnē un ir apmeklētāju iecienīta. Akcijas laikā viesiem tika piedāvāti dažādi gardi ēdieni no ābola.

Jāteic, ka, iesaistoties “Ābolu garšas meklējumos”, ar radošumu izcēlās ikviena no ēdināšanas pakalpojumu iestādēm. Restorāns “Zoltners” atbildīgie par garšu meklējumiem, piemēram, savā piedāvājumā iekļāva ābolus, kas auguši Dārzkopības institūta dārzā, cieši sasaistot savu piedāvājumu ar galveno Ābolu svētku “vaininieku” – Dārzkopības institūtu. Savukārt Penkulē, kafejnīcā “MS Telpa”, jau ir nolemts – atrastās ābolu garšas arī turpmāk tiks piedāvātas apmeklētājiem – tik ļoti tās iepatikušās arī pašiem!

Esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un visiem “Ābolu garšas meklējumos” iesaistītajiem. Priecājamies par ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju atsaucību, ļaujoties garšas eksperimentiem savās virtuvēs, it īpaši, ja šajos gardajos eksperimentos tiek izmantoti Latvijā auguši dārzeņi, ogas un citi ražotie pārtikas produkti.

Uz tikšanos nākamajos garšu meklējumos un eksperimentos!

Kafejnīcas "MORE" pārstāves saņem pateicību.
Kafejnīcas “MORE” pārstāves saņem pateicību.
PALDIES tiek teikts restorāna “Zoltners” šefpavāram Naurim Malāhovam.

Tev varētu arī interesēt

Dobeles PIUAC FEBRUĀRA un MARTA piedāvājums

 • 2 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Iepazīsties ar jauno Dobeles PIUAC februāra un marta mēnešu piedāvājumu un izmanto iespēju - apgūsti jaunas prasmes vai attīsti esošās!
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

Par SMEPRO 2 aktivitātēm

 • 14 decembris 2023
 • PIUAC raksta
13.12.2023. ar apmācību semināru “TikTok iespējas Tavam biznesam” Dobeles PIUAC ir izskanējis pēdējais pasākums no projektā “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/LVIII-068; SMEPRO 2/ plānotajām aktivitātēm.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 5 decembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC” /2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā "SUDRABA UZŅĒMĒJI"

 • 5 decembris 2023
 • Informatīvi raksti
Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?
Lasīt vairāk

LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

 • 10 novembris 2023
 • Informatīvi raksti
15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”.
Lasīt vairāk