Akcijas “Ābolu garšas meklējumi” uzvarētājs

10 oktobris 2022 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Akcijas ietvaros radošie ēdinātāji piedāvāja saviem apmeklētājiem dažādus no sulīgā un gardā augļa – ābola – gatavotus gardumus.

Balsojumam noslēdzoties, Ābolu svētku laikā ar pateicības rakstiem PALDIES par iesaisti akcijā tika teikts visiem akcijā iesaistītajiem. Visvairāk balsu par savu piedāvājumu akcijas laikā ieguva kafejnīca “Miltiņkrogs” Bērzes pagasta Miltiņos. Kafejnīca “Miltiņkrogs” ir jau ieguvusi atpazīstamību tuvākā un tālākā apkārtnē un ir apmeklētāju iecienīta. Akcijas laikā viesiem tika piedāvāti dažādi gardi ēdieni no ābola.

Jāteic, ka, iesaistoties “Ābolu garšas meklējumos”, ar radošumu izcēlās ikviena no ēdināšanas pakalpojumu iestādēm. Restorāns “Zoltners” atbildīgie par garšu meklējumiem, piemēram, savā piedāvājumā iekļāva ābolus, kas auguši Dārzkopības institūta dārzā, cieši sasaistot savu piedāvājumu ar galveno Ābolu svētku “vaininieku” – Dārzkopības institūtu. Savukārt Penkulē, kafejnīcā “MS Telpa”, jau ir nolemts – atrastās ābolu garšas arī turpmāk tiks piedāvātas apmeklētājiem – tik ļoti tās iepatikušās arī pašiem!

Esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un visiem “Ābolu garšas meklējumos” iesaistītajiem. Priecājamies par ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju atsaucību, ļaujoties garšas eksperimentiem savās virtuvēs, it īpaši, ja šajos gardajos eksperimentos tiek izmantoti Latvijā auguši dārzeņi, ogas un citi ražotie pārtikas produkti.

Uz tikšanos nākamajos garšu meklējumos un eksperimentos!

Kafejnīcas "MORE" pārstāves saņem pateicību.
Kafejnīcas “MORE” pārstāves saņem pateicību.
PALDIES tiek teikts restorāna “Zoltners” šefpavāram Naurim Malāhovam.

Tev varētu arī interesēt

Piedāvājam mācīties BEZ maksas par ESF līdzekļiem!

 • 17 jūnijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Šobrīd pieteikšanās uz kuponu saņemšanu NVA ir beigusies, bet, ja kupons ir saņemts, ir iespēja pieteikties pie mums un apgūt angļu valodu!
Lasīt vairāk

Izmanto iespēju mācīties latviešu valodu ar projektu (ES) finansējumu

 • 27 maijs 2024
 • Piesakies apmācībām
Aicinām izmantot iespēju!
Lasīt vairāk

“Digitālā nedēļa 2024” aizvadīta mākslīgā intelekta noskaņā

 • 23 maijs 2024
 • Informatīvi raksti
Ar teju 300 pasākumiem visā Latvijā pagājušajā nedēļā no 13. līdz 18. maijam aizvadīta izglītojošā kampaņa “Digitālā nedēļa 2024”.
Lasīt vairāk

Izglītošanās iedzīvotājiem kļūst pieejamākā

 • 19 marts 2024
 • PIUAC raksta
Katra diena mūs sagaida ar jaunumiem un pārmaiņām, kas mūs vairs nepārsteidz. Ar to arī ir raksturīgs 21. gadsimts, tādēļ jāsakārto sava dzīve tā, lai spētu noturēties šajā virpulī un neizkristu no plūsmas.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās grantu konkursam “Attīsti uzņēmējdarbību Dobeles novadā 2024”

 • 12 marts 2024
 • Uzņēmējdarbības projekti
Ja Tev ir jauna biznesa ideja vai vēlme attīstīt jau esošo biznesu un paaugstināt konkurētspēju tirgū – nepalaid garām iespēju un piesakies Dobeles novada pašvaldības rīkotajā Grantu konkursā!
Lasīt vairāk

Mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem

 • 29 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Bezmaksas mācību iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem ar Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kuponiem.
Lasīt vairāk