2023. gads Dobeles PIUAC sākas ar pārmaiņām

4 janvāris 2023 PIUAC raksta
Iepriekšējā Nākamā

Ja vēl gada sākumā ikdienā jutām pandēmijas sekas, tad gada turpinājums lika domāt, kā dzīvot, strādāt un attīstīties jau kara ēnā, apzinoties, ka nekas turpmāk vairs nebūs tā, kā bija. Arī Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs šiem notikumiem ir pielāgojies un tā kolektīvs ir atradis dažādus risinājumus situācijām, kuras nebija paredzamas.

Dobeles PIUAC 2022. gadā organizējis izglītojošus pasākumus dažādām mērķauditorijām, sākot no skolas jaunatnes līdz sirmam vecumam visā Dobeles novadā. Informatīvos semināros, izglītojošos apmācību ciklos un praktiskās darbnīcās jaunas prasmes, noderīgu informāciju ieguva gan uzņēmēji, gan bērni un pieaugušie, gan Ukrainas kara bēgļi, kam pērn tika dota iespēja apgūt latviešu valodu integrācijai Latvijas sabiedrībā.

Esam jaunu izaicinājumu priekšā. Gada nogalē pelnītā atpūtā pavadījām Dobeles PIUAC izveidotāju, attīstītāju, radošo garu un sirdi Brigitu Tivču. Vadītāja gadu gaitā jau no 1995. gada, rūpīgi strādājot, izveidojusi centru ar atpazīstamu vārdu, ar vērtībām, ar lielu atbildību par veicamo darbu un saviem darbiniekiem. Centrā izveidota tehnoloģiju telpa, kur vairāku gadu gaitā, realizējot dažādus projektus un piesaistot struktūrfondu līdzekļus, sagādātas iekārtas, ar kurām var darboties gan jaunieši, gan dažādu ideju īstenotāji.

Ar Dobeles novada domes lēmumu pie Dobeles PIUAC no 2023. gada 1. janvāra tiek pievienots Dobeles novada Tūrisma un informācijas centrs un Dobeles Amatu māja. Plānosim un strādāsim ar jaunu sparu, ņemot vērā centrā izauklētās vērtības, izmantojot OpenLab iespējas, iestrādes mūžizglītības un projektu ieviešanas jomā. Jau 4. janvārī sanācām visi uz pirmo sanāksmi, lai veidotu ievirzes kopīgiem plāniem, pasākumiem un citām aktivitātēm.

Sakām lielu paldies par sadarbību gadu garumā saviem sadarbības partneriem, klientiem un atbalstītājiem. Uz tikšanos Jaunajā gadā Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra dažādās aktivitātēs!

Dobeles PIUAC kolektīvs

Tev varētu arī interesēt

Dobeles PIUAC FEBRUĀRA un MARTA piedāvājums

 • 2 februāris 2024
 • Piesakies apmācībām
Iepazīsties ar jauno Dobeles PIUAC februāra un marta mēnešu piedāvājumu un izmanto iespēju - apgūsti jaunas prasmes vai attīsti esošās!
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 28 decembris 2023
 • Projekti
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs īsteno projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC”/2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

Par SMEPRO 2 aktivitātēm

 • 14 decembris 2023
 • PIUAC raksta
13.12.2023. ar apmācību semināru “TikTok iespējas Tavam biznesam” Dobeles PIUAC ir izskanējis pēdējais pasākums no projektā “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/LVIII-068; SMEPRO 2/ plānotajām aktivitātēm.
Lasīt vairāk

IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC

 • 5 decembris 2023
 • PIUAC raksta
Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs uzsācis īstenot projektu “IZPROTI. IEKĻAUJIES. SĀC” /2023.LV/UKR_KO/2/16.
Lasīt vairāk

VAI JUMS IR 60+? Ir iespēja iesaistīties programmā "SUDRABA UZŅĒMĒJI"

 • 5 decembris 2023
 • Informatīvi raksti
Varbūt esat pieredzējis profesionālis, kurš meklē papildu ienākumus, varbūt nodarbojaties ar kādu hobiju, ko var pārvērst uzņēmējdarbībā, varbūt gribat piepildīt senu sapni vai vienkārši meklējat kaut ko jaunu un aizraujošu?
Lasīt vairāk

LŪST VAI PLĪST, iestartējot biznesu Bauskā

 • 10 novembris 2023
 • Informatīvi raksti
15. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatora atbalsta vienībā Bauskā, Katoļu ielā 3, notiks uzņēmēju iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST”.
Lasīt vairāk