KICKSTART digitalizācijas treniņš uzņēmējiem. 1. tikšanās

Iepriekšējā Nākamā
Okt.
6
Okt.
ceturtdiena
06.10.2022 (ceturtdiena)
10:00 - 15:00
Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7, Dobele)
Dalība ir bez maksas

Pēdējie divi gadi visā pasaulē ir pierādījuši, ka digitalizācija ir kā aktuāla nepieciešamība, kura jāievieš uzņēmējdarbības ikdienas norisēs. Lai arī Latvijā jau kādu laiku tiek runāts un diskutēts par šīm tēmām, situācija ir viduvēja – vēl daudz pie tās ieviešanas dzīvē jāstrādā. Tāpēc mums ir tik svarīgi atkal un atkal runāt par šīm lietām, diskutēt ar nozares profesionāļiem un aicināt mūsu novada uzņēmējus uz praktiskiem treniņiem izaugsmei digitalizācijas jomā.

Latvijas Digitālās inovācijas centrs sadarbībā ar Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centru kopīgi rīko “Kickstart” digitalizācijas treniņu Zemgales reģiona uzņēmējiem. Piesakoties “Kickstart” digitalizācijas treniņam, uzzināsiet, kā ar dažādiem digitāliem rīkiem var sakārtot sava uzņēmuma iekšējos procesus un paātrināt biznesa attīstību!

Uz digitalizācijas treniņiem aicinām ikvienu uzņēmēju, kurš ir atvērts jaunām idejām un ir uzsākuši digitalizācijas procesus, vai arī tikai vēlas tos uzsākt. Gaidīsim dalībniekus pa 1 no katra uzņēmuma, kas ir gatavi piedalīties radošās darbnīcās un aktīvi izteikt savu viedokli. Šī būs iespēja paraudzīties uz sevi no malas, uzzināt,  ar kādiem izaicinājumiem saskaras un tiek galā līdzīgi uzņēmumi, kā arī iegūt vērtīgus padomus un zīmēt savu digitalizācijas vīziju!

Dalība ir BEZ MAKSAS un treniņi notiek klātienē, Dobeles PIUAC telpās Dobelē, Brīvības ielā 7.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties laicīgi ŠEIT. Pieteikšanās ir atvērta līdz 30. septembrim. Jautājumu gadījumā sazināties ar Dobeles Pieaugušo izglītības un informācijas centra uzņēmējdarbības konsultanti Montu Mantrovu: monta.mantrova@dobele.lv; 26352751.

Viena mēneša ietvaros norisināsies 4 klātienes tikšanās – š.g. 6., 14., 21. un 28. oktobrī laika posmā no plkst. 10:00-15:00. Pasākuma laikā plānotas radošās darbnīcas, prezentācijas un citu uzņēmēju veiksmes stāsti. Ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies Aleksandrs Ļubinskis, Cēsu Digitālā centra valdes priekšsēdētājs, un Vita Brakovska, biedrības ZINIS vadītāja, kuri parūpēsies arī par mājasdarbiem.

Iedvesmai pievienojam KICKSTART DALĪBNIEKU PIEREDZES STĀSTUS:

Finansē Eiropas Savienība – NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Tev varētu arī interesēt

Jūn.
15
sestdiena

Meistarklase "LĪGO BRUNČU ŠŪŠANA"

  • 10:00 - 16:00
  • PIUAC Aucē (Jelgavas iela 1A)
Uzzināt vairāk
Jūn.
21
piektdiena

Seminārs “MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS SKAISTUMKOPŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI”

  • 10:00 - 15:00
  • Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7)
Uzzināt vairāk