Darītāju pieredzes stāsti. Tikšanās ar Sanitu un Simonu Mežgalēm

Iepriekšējā Nākamā
Dec.
15
Dec.
ceturtdiena
15.12.2022 (ceturtdiena)
18:00 - 20:00
Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7, Dobele)
Darītājas - SANITA un SIMONA MEŽGALES,
zīmola MONA_MONA radītājas
Dalība bez maksas

15. decembrī plkst.18.00 aicinām Dobeles PIUAC koprades tehnoloģiju telpā OpenLab uz tikšanos ar Sanitu un Simonu Mežgalēm, kas ir zīmola MONA_MONA radītājas.

Iepazīstot savus darītājus, aicināsim uz sarunu brīvā formā pie kafijas/tējas tases! Turpmāk reizi mēnesī aicināsim interesentus – gan skolēnus un studentus, gan amatniekus, gan arī citus ieinteresētos klausītājus – uz tikšanās reizēm, lai veidotu sadarbību, dalītos pieredzē, iepazītu dažādas iekārtas, kuras atrodas tehnoloģiju telpā OpenLab.

Kā pirmos darītājus uz sarunu aicināsim mums pašiem ļoti labi zināmās Sanitu un Simonu Mežgales. Zīmola MONA_MONA.lv pamati tika būvēti, Sanitai Mežgalei iesaistoties Latvijas – Lietuvas pārrobežu projektā uzņēmējiem, ko organizēja Dobeles PIUAC. Ģimene jau darbojās uzņēmējdarbības jomā, kas ir akmens un betona apstrāde (SIA “SAND”). Iesaistīšanās projekta aktivitātēs sniedza iespēju iepazīt jaunas lietas un apgūt jaunas zināšanas. Likumsakarīgi, ka projekta ietvaros PIUAC iegādātais lāzergravieris Sanitai bijis kā stimuls jaunu prasmju apguvē, novedot pie jauna zīmola rašanās – “MONA MONA”. Šī aizrautība paplašinājusi jau sniegto pakalpojumu klāstu, iesaistot tajā arī meitu Simonu. Saspringtākos pasūtījumu izpildes brīžos lielākos un mazākos darbos tiek iesaistīti arī pārējie ģimenes locekļi.

Kā veidojies ģimenes bizness Mežgaļu ģimenei, kādi bijuši izaicinājumi līdz šim un kādi ir nākotnes plāni – par to uzzināsim sarunā ar Sanitu un Simonu Mežgalēm.

Dobeles PIUAC īpaši aicina ikvienu, kas vēlas radoši darboties un vēl tikai sapņo lielus sapņus, kam interesē dažādas tehnoloģijas un aizrauj darbošanās ar dažādām iekārtām. Pasākuma laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus no Dobeles novada darītājiem un būs iespēja brīvā atmosfērā iepazīties, veidot jaunus kontaktus un jaunas sadarbības Dobeles novadā!

Zvani, raksti mums un piesakies: 63781740 vai piuac@dobele.lv!

Tev varētu arī interesēt

Jūn.
21
piektdiena

Seminārs “MINIMĀLĀS HIGIĒNAS PRASĪBAS SKAISTUMKOPŠANAS PAKALPOJUMU SNIEGŠANAI”

  • 10:00 - 15:00
  • Dobeles PIUAC (Brīvības iela 7)
Uzzināt vairāk
Jūn.
15
sestdiena

Meistarklase "LĪGO BRUNČU ŠŪŠANA"

  • 10:00 - 16:00
  • PIUAC Aucē (Jelgavas iela 1A)
Uzzināt vairāk