VIETĒJIE LAUKSAIMNIEKI un PĀRTIKAS RAŽOTĀJI Zemgalē! PIEDĀVĀJAM iespēju kļūt par ZINOŠĀKIEM UZŅĒMĒJIEM!

13 septembris 2019 Uzņēmējdarbības projekti
Iepriekšējā

Lauku vide un saimniekošana laukos sniedz iespējas dažāda vecuma cilvēkiem gūt reālus ienākumus, dzīvot, nepamest laukus. “Zaļa” vide, veselīga pārtika, ikdiena saskaņā ar dabu, piesaista arvien vairāk cilvēkus laukiem. Bet, lai to realizētu, ir jāsaimnieko gudri, izmantojot dažādas prasmes, zināšanas. Ekoloģisko produktu audzēšana, pārstrāde, to sertificēšana līdz pārdošanai ir garš ceļš.

Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, sadarbībā ar Panevēžas Biznesa konsultāciju centru un Vietējās ilgtspējīgas attīstības centru “Inovācijas reģioniem” no Baltkrievijas, šī gada martā uzsāka realizēt projektu “Zaļā lauksaimniecība bez robežām” (BAG, Nr.ENI-LLB-1-117). 

Projekta ietvaros vietējiem lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem no Zemgales, Panevēžas apgabala, Minskas un Grodņas reģioniem ir iespēja piedalīties dažādās PĀRROBEŽU AKTIVITĀTĒS:

 • apmeklēt apmācību kursus par uzņēmējdarbības plānošanu un vadīšanu, sertifikāciju, finansēm, iepakojumu izveidi, zaļo saimniekošanu, veiksmīgu saražotās produkcijas realizāciju un citām tēmām;
 • piedalīties radošās darbnīcās, lai gūtu iemaņas un praktiskās prasmes produktu izstrādē un iepakošanā;
 • ievietot informāciju par savu uzņēmumu īpaši izveidotā IT platformā, kā arī piedalīties citos pārrobežu pasākumos un gadatirgos.

 Īss apmācību tēmu apraksts:

 • “ZAĻĀS LAUKSAIMNIECĪBAS TIPI UN SERTIFIKĀCIJA”, 2 dienas, sniegs klausītājam prasmes, zināšanas kā izaudzēt bioloģiskos produktus, kādas ir prasības, lai produkts būtu nekaitīgs cilvēka veselībai, saglabātos stabila eko vide un saimniekošanas metodes būtu draudzīgas videi. To nodrošina bioloģiskās lauksaimniecības sertifikācijas kārtība.
 • “BIZNESA PLĀNOŠANA UN FINANSES”, 2 dienas, praktiski apgūsiet zināšanas, prasmes kā attīstīt savu biznesa ideju. Aprēķini, plānošana, iespējamā papildus finansējuma piesaiste ļaus klausītājam izprast kā biznesa ideja var kļūt par reālu ienākumu avotu.
 • “PRODUKTU ZĪMOLI, ZĪMOLU VIZUĀLĀ IDENTITĀTE UN IEPAKOJUMS”, 2 dienas, klausītājs iegūs plašāku izpratni par pārdošanas nozīmi, pārdevēju reputāciju un lomu saimnieciskajā darbībā. Apgūs jaunas metodes, risinājumus kā saimnieciskajā darbībā veidot lielāku uzsvaru uz klientu un cilvēku vajadzībām.

TUVĀKIE PROJEKTA PASĀKUMI:

 • 2019.gada 4.oktobrī, piektdien – Pieredzes apmaiņas brauciens pa vietējām saimniecībām.

  Maršruts
  Dobele – Mālkalnu ģimenes saimniecība “Blūdži” – ZS Trubenieki (+ pusdienas) – “Zelt” smiltsērkšķu dārzs – Dobele
  Dalības maksa – 19 EUR, vietu skaits ierobežots, iepriekš jāreģistrējas.

 • 2019.gada 5.oktobrī, sestdien – dalība “Dobeles ābolu svētkos”

PIETEIKUMA ANKETA dalībai projekta pasākumos.

Tev varētu arī interesēt

RADOŠU, PIEDZĪVOJUMIEM BAGĀTU UN JAUNĀM ZINĀŠANĀM PIEPILDĪTU MĀCĪBU GADU!

 • 2 septembris 2019
 • Uncategorized
Dzīves piedzīvojums ir mācīties. Dzīves mērķis ir augt. Dzīves būtība ir mainīties. Dzīves izaicinājums ir pārvarēt. Dzīves būtība ir rūpēties. Dzīves iespēja ir kalpot. Dzīves noslēpums ir uzdrīkstēties. Dzīves garša ir draudzēties...
Lasīt vairāk

PIESAKIES – organizējam praktisko apmācību grupu SEPTEMBRĪ topošajiem un jaunajiem vecākiem, vecvecākiem!

 • 5 augusts 2019
 • Piesakies apmācībām
Aicinām Jūs apmeklēt BEZMAKSAS praktiskās apmācības TOPOŠO MĀMIŅU SKOLĀ!
Lasīt vairāk

Dobeles PIUAC sadarbībā ar Lietuvas un Baltkrievijas partneriem sāk realizēt jaunu projektu “Zaļā lauksaimniecība bez robežām”

 • 12 marts 2019
 • Projekti
Šī gada februāra beigās programmas Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma Eiropas kaimiņattiecību instrumenta ietvaros 2014.- 2020.gadam sākās projekta “Zaļā lauksaimniecība bez robežām” (BAG, Nr. ENI-LLB-1-117) īstenošana.
Lasīt vairāk

Mācībām pieaugušajiem visā Latvijā var pieteikties vēl līdz 28. jūnijam

 • 25 jūnijs 2019
 • Piesakies apmācībām
Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” mācībām vēl šonedēļ var pieteikties ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem, līdz 28. jūnijam aizpildot pieteikumu tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.
Lasīt vairāk

Dobeles Ceriņu svētku laikā tika atklāts unikāls projekts – Dobeles novada radošo darītāju izstāde “Mana darīšana”

 • 24 maijs 2019
 • PIUAC raksta
25.maijā no pulksten 11.00 līdz 20.00 laukumā pie Dobeles Evaņģēliski luteriskās baznīcas būs skatāmi un noklausāmi divpadsmit Dobeles novada radošo darītāju stāsti, kas atklās dziļi personīgu motivāciju un iedvesmu ikdienas darbā un dzīvē.
Lasīt vairāk